Без рубрики

26 Грудня, 2021 На Хмельниччині за добу склали 59 адмінпротоколів з порушення протиепідемічних обмежень

Протягом 25 грудня працівниками Держпродспоживслужби охоплено контролем 106 суб’єктів господарювання, з них 9 закладів громадського харчування, 53 об’єкти торгівлі продовольчими товарами, 13 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 10 агропродовольчих ринків та 21 інших об’єкти.

 

У ході перевірок виявлено порушення на 15 об’єктах, надано 15 пропозицій щодо їх усунення, передано 14 інформацій для реагування в органи місцевого самоврядування, проведено 106 профілактичних бесід із суб’єктами господарювання, передано 4 інформації для реагування до підрозділів ГУ Національної поліції.

 

За добу Патрульною поліцією Хмельниччини було проведено 44 перевірки маршрутних транспортних засобів, 40 разів проведено патрулювання прибудинкових територій багатоповерхових житлових будинків; 51 разі проведено поверхневий огляд громадян та перевірку документів; 21 раз перевірено заклади з масовим перебуванням людей (кінотеатри, заклади громадського харчування, фітнес центри та ін.). Складено 11 постанов за порушення вимог щодо використання засобів індивідуального захисту.

 

Поліцейськими Хмельницької області 25.12.2021 року складено 59 адмінпротоколів (всього 15147 протоколів) за ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей). Протягом минулої доби перевірено 51 транспортний засобів та 84 особи, які в них перебували. Відповідно до розпорядження №66 від 10 серпня 2020 року «Про пасажирські перевезення», з метою забезпечення контролю за виконанням протиепідемічних заходів, було перевірено 30 транспортних засоби.

 

Підрозділи ГУ ДСНС України у Хмельницькій області залучаються до оповіщення населення щодо дотримання карантинних обмежень. За добу 25 грудня 2021 року здійснено 2 виїзди підрозділами Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області для інформування населення (за допомогою сигнально-гучномовних пристроїв) щодо дотримання протиепідемічних заходів та необхідності вакцинації, в ході якого охоплено місць з масовим перебуванням людей – 4, вулиць – 6, зупинок громадського транспорту – 9.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі