Без рубрики

20 Січня, 2021 У Хмельницькому на вулиці Кам’янецькій буде змінено рух тролейбусів

У вихідні, 23 і 24 січня, з 8-ої до 16-ої години комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватиме роботи з омолодження дерев на вулиці Кам’янецькій, на ділянках: від вулиці Героїв Майдану до вулиці Проскурівського підпілля і від Проскурівського підпілля до вулиці Подільської.

 

На період виконання вищезазначених робіт буде знеструмлено контактну мережу, рух тролейбусів буде змінено.

 

 

У зв’язку з виконанням робіт з омолодження дерев на вул. Кам’янецькій, на ділянці від вул. Героїв Майдану до вул. Проскурівського підпілля23 січня з 08:00 до 16:00 тролейбуси курсуватимуть так:

 

Тролейбуси маршрутів №№ 1, 3, 4, 4А, 5, 8А, 13, 18, 56 рухатимуться за своїми маршрутами;

 

Маршрути №№ 7, 7А – з 08:00 до 16:00 працюватимуть за маршрутом № 13;

 

Маршрути №11, 11А, 12 (Озерна, вул. Бандери, вул. Кам’янецька, вул. Староміська, вул. Кам’янецька, вул. Бандери, Озерна);

 

Тролейбуси маршрутів №16, 57 курсуватимуть за маршрутом № 8 (ВО «Алмаз» – вул. Староміська — ВО  «Алмаз»);

 

Маршрут №17 – АС №1, Старокостянтинівське шосе, вул. Зарічанська, вул. Кам’янецька, вул. Староміська, вул. Зарічанська, Старокостянтинівське шосе, АС №1;

 

Маршрут №9 – вул. Шевченка, вул. Подільська, вул. Кам’янецька, вул. Зарічанська і далі за маршрутом.

 

Маршрут №10 – вул. Шевченка, вул. Подільська, вул. Кам’янецька, вул. Зарічанська, Старокостянтинівське шосе, проспект Миру і далі за маршрутом.

 

 

Через омолодження дерев на ділянці від вул. Проскурівського підпілля до вул. Подільської, яке виконуватимуть 24 січня, з 08:00 до 16:00 буде знеструмлено контактну мережу та змінено рух міського електротранспорту таким чином:

 

Тролейбуси маршрутів №1, 4, 4А, 5 рухаються за своїм маршрутами;

 

Маршрути №11, 11А, 12, 8А – Озерна, вул. С.Бандери, вул. Кам’янецька, вул. Староміська, вул. Кам’янецька, вул. Бандери, Озерна;

 

Маршрут №17 – АС №1, Старокостянтинівське шосе, вул. Зарічанська, вул. Кам’янецька, вул. Староміська, вул. Кам’янецька, вул. Зарічанська, Старокостянтинівське шосе, АС №1;

 

Маршрути №7, 7А, 9 – вул. Шевченка, вул. Подільська, вул. Кам’янецька, вул. Зарічанська, вул. Свободи, вул. Шевченка і далі за маршрутом.

 

Тролейбусний маршрут №13 з 08:00 до 16:00 працюватиме за маршрутом №3.

 

Тролейбус, що курсує за маршрутом №10 у цей період здійснюватиме рух вулицею Шевченка, вул. Подільською, вул. Кам’янецькою, вул. Зарічанською, Старокостянтинівським шосе, проспектом Миру і далі за маршрутом.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі