Без рубрики

27 Серпня, 2021 У Кам’янці-Подільському стартує “Respublica” (програма)

У Кам’янці-Подільському відомий фестиваль розпочинає свою роботу вже сьогодні, 27 серпня, та триватиме до 29 серпня.
 
Упродовж трьох днів Стара фортеця, Руська брама і Ратуша стануть майданчиками для різних колективів і виконавців – як відомих, так і маловідомих. Саме на пошукові нових артистів і доступності для осіб з інвалідністю роблять акцент організатори «Республіки-2021». Підтримку в реалізації цих двох програм їм надає Український культурний фонд.
“Цього року ми застосуємо таку світову практику, коли на одному майданчику об’єднаємо велику кількість молодих гуртів і експертів, які їх слухатимуть. Серед останніх будуть організатори інших фестивалів, власники клубів, музичні ЗМІ тощо. Це як своєрідний нетворкінг, де вони знайомитимуться один із одним. На наш погляд, це – найкоротший шлях для невідомих імен стати популярними”, – говорить організатор фесту Андрій Зоін.
«Один в каное», «Жадан і собаки», «Курган і агрегат», «Скрябін» – це лише чотири гурти із 70-ти, які виступатимуть у Кам’янці-Подільському на одинадцятій «Республіці».
 
До речі, у суботу вхід на фестивальні локації – безкоштовний. Саме в цей день у фортеці даватиме концерт український рок-гурт із Харкова «Жадан і собаки». В інші дні вартість квитка – 300 грн.
 
Ще один безкоштовний виступ очікує на кам’янчан і гостей міста в неділю. Біля Ратуші, від Respublica FEST і міської влади, до Дня пам’яті захисників України відіграє гурт «Скрябін». Початок о 20.30.
 
Детальніше про розклад виступів можна дізнатись на фото:
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі