Армія

30 Червня, 2021 Хмельничани здобули 9 нагород на Іграх нескорених

Відбулись четверті Всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених». Цього року вперше національні змагання  проходили за межами столиці – у Черкасах. У змаганнях взяли участь і хмельницькі військові.

 

Змагання проходили у 9 дисциплінах: легка атлетика (біг 100м, 400м і 1500м, штовхання ядра, метання диску, стрибки в довжину) паверліфтинг (жим лежачи), веслування на тренажерах (спринт 1 хв, витривалість 4 хв) та велоспорт.

 

До участі у змаганнях зареєструвався 131 ветеран та військовослужбовець. Серед учасників – 6 хмельничан, учасників АТО/ООС: Віталій Омельченко, Олександр Маковей, Артем Мруг, Дмитро Чабаненко, Дмитро Браницький, Максим Єрмохін.

 

Хмельницька команда вчергове показала гарні результати. Підсумки змагань в Черкасах:

 • 3-золота
 • 3-срібла
 • 3-бронзових

Про Ігри Нескорених

 

«Ігри Нескорених» (eng. Invictus Games), засновані Його Високістю Герцогом Сассекським в 2014 році, — міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.

 

Україна долучилась до «Ігор Нескорених» у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, Канада, у 2018 році — в австралійському Сіднеї. У травні 2020 р. міжнародні змагання мали відбутися у Гаазі, проте у зв’язку карантинними обмеженнями, викликаними COVID-19, вони були перенесені на 2021 рік.

 

Мета проєкту «Ігри Нескорених в Україні» — створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення та соціальної інтеграції. Команда проєкту сприяє розвитку та популяризації спорту як дієвої реабілітації серед поранених бійців, а також спонукає суспільство й державу створювати для цього необхідні умови.

 

За час існування в Україні проєкт розширив спортивні дисципліни, доступні для ветеранів, сприяв запуску державної системи спортивної реабілітації поранених військовослужбовців та ветеранів, змінив життя сотень ветеранів та їхніх родин, а також мобілізував суспільство на підтримку українських бійців на шляху до повернення до мирного життя після війни.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі