Армія

17 Вересня, 2020 Хмельницьких гвардійців тестують на COVID-19 методом ІФА

Лабораторне тестування особового складу методом ІФА (імуно-ферментного аналізу) розпочали у військовій частині 3053 Національної гвардії України медичні працівники лікарні (з поліклінікою) Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області».
 
Масове тестування гвардійцям проводять, аби уникнути спалахів хвороби у колективах, які можуть контактувати з хворими у межах своїх службових обов’язків, повідомляє прес-служба в/ч 3053 НГУ. 
 
«Військовослужбовці нашої частини з перших днів залучаються до проведення карантинних заходів та перебувають у постійному контакті з іншими громадянами в ході виконання службово-бойових завдань. Тестування надає можливість швидко виявити та встановити можливість і ступінь інфікування та своєчасно провести протиепідемічні заходи й тим самим зберегти здоров’я особового складу, їх близьких та військового колективу в цілому», – прокоментував начальник медичного пункту військової частини майор медичної служби Віталій Лисюк.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі