Армія

5 Вересня, 2021 Курсанти прикордонної академії склали присягу на хмельницькому Майдані (відео)

У Хмельницькому, на Майдані Незалежності, 340 першокурсників Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького склали Військову присягу на вірність Українському Народові.

 

Загалом, лави академії цьогоріч поповнили 380 курсантів, з яких 312 хлопців та 68 дівчат, повідомляють в академії.

 

Після вступу, протягом місяця першокурсники проходили військово-прикордонну підготовку на базі польового центру забезпечення навчального процесу академії.

“Ще учорашні абітурієнти отримали первинні знання з питань вогневої, фізичної, інженерної, топографічної та стройової підготовки. А сьогодні ці юнаки та дівчата, які обрали для себе почесну професію прикордонника, присягнули ніколи не зрадити Українському народові”, – сказано у повідомленні НА ДПСУ.

Серед першокурсників 13 курсантів є представниками військових династій, 14 курсантів мають значні успіхи у спортивній діяльності – майстри спорту, кандидати в майстри спорту, переможці та призери українських та міжнародних змагань, 2 курсантів виконували завдання в зоні проведення ООС, також 155 курсантів є випускниками військових ліцеїв.

 

Детальніше у відео: 

 

 

Більше новин на  times.km.ua

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі