Армія

21 Грудня, 2020 На Хмельниччині може з’явитись новітній центр підтримки ветеранів і переселенців

Днями члени ГО «Простір можливостей» зустрілись з представниками Хмельницької ОДА та громадських організацій області, які здійснюють підтримку учасників АТО.

 

На зустрічі хмельничанам презентували проєкт «Ветеранські простори, центри підтримки ветеранів і переселенців, як засіб реінтеграції через діалог і взаємодопомогу». 

 

Оксана Коляда, керівниця ГО  «Простір можливостей», розповіла, що наразі здійснюється моніторинг регіонів та міст України з метою вивчення ситуації щодо роботи з ветеранською спільнотою.

 

За її словами, зараз в Україні активно створюються заклади – хаби, де ветерани можуть отримати допомогу, тобто – це місце, де ветерани мають змогу психологічно розвантажитись та отримати необхідну професійну консультативну допомогу, повідомили в ОДА.

 

Також основним видом послуг, які надає хаб, є послуги з працевлаштування та здійснення відповідного моніторингу за трудовою діяльністю ветеранів. Перевагою хабу є те, що звернувшись сюди, ветеран зможе в одному місці комплексно  отримати цілий спектр послуг, і йому не доведеться витрачати час на відвідування різних установ чи організацій. Це особливо важливо для тих, хто наразі має певні проблеми із здоров’ям через отримані поранення.

 

Учасники зустрічі домовилися про співпрацю. Першочергово представникам громадської організації буде надана інформація щодо питання соціального захисту учасників АТО/ООС в області, основних проблемних питань, а також буде проведена робота для підготовки більш конкретних пропозицій щодо місця створення такого хабу.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі