Армія

16 Грудня, 2020 На Хмельниччині оголосили конкурс щодо створення пам’ятника українським воїнам

У Красилові планують встановити пам’ятний знак воїнам АТО/ООС. Про це повідомили у Красилівському районному військовому комісаріаті.
 
На спільній зустрічі представники міськради та військові висунули пропозицію створення та встановлення на території міста Красилова пам’ятного знака (композиції, стели) присвяченого воїнам Красилівщини – захисникам Вітчизни, які загинули у збройному конфлікті на Сході України захищаючи нашу Батьківщину.
 
Жителям Красилівського району пропонують долучитися до створення ескізів пам’ятного знака.
 
“Пам’ятний знак повинен виконувати освітню функцію та патріотичне виховання майбутніх поколінь та повинен передавати нашу гордість і шану хлопцям, які загинули в бою, біль і розпач матері, дружини, доньки і сина, які втратили свого героя”, – наголосив військовий комісар Красилівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Андрій Богданов.
 
Проектні ідеї (ескізи) пам’ятного знака можна подати в електронному форматі, виконані в будь-якому графічному редакторі, або в друкованому – у вигляді малюнків А3 чи А4 із зазначенням розмірів до 31 січня 2021 року на електронну адресу Krasylivrvk@ukr.net або особисто занести їх в Красилівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Красилів, вул. Центральна, 27.
 
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі