Армія

20 Липня, 2021 На Хмельниччині ветерани та ветеранки ООС можуть отримати грант на навчання

Ветерани та ветеранки мають можливість взяти участь у проєкті «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей».

 

Проєкт складається з таких етапів:

– онлайн-реєстрація за посиланням (потрібно внести дані ПІБ, стать, дата народження, фактична адреса роживання, контактний телефон, електронна пошта, чи є учасником АТО, чи є документ, що підтверджує статус учасника бойових дій на сході України);

– проходження 2-денного тренінгу з адаптації військового досвіду до цивільної кар’єри;

– підготовка та захист проєктної заявки для отримання гранту до 400 євро;

– проходження навчання;

– консультації спеціалістів щодо кар’єрного розвитку.

 

Пріоритет надається заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи, мають низьку заробітну плату, часткову зайнятість, самі виховують дітей, утримують багатодітні родини або мають групу інвалідності.

 

Гранд надається винятково у формі оплати узгоджених навчальних курсів та не передбачає грошових виплат учасникам. Проєкт співпрацює з усіма навчальними закладами України, які мають відповідну реєстрацію підприємницької діяльності.

 

Відбір учасників відбувається на конкурсній основі відповідно до проєктних критеріїв – подання заявки не гарантує участь у проєкті. Відібраним учасникам проєкту зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ (неурядової організації) впродовж місяця після заповнення заявки.

 

Ветерани, які брали участь в пілотному проєкті МОМ із реінтеграції ветеранів у 2019-2020 рр та вже отримували грант на оплату курсів до 400 євро, не можуть претендувати на повторне отримання такого гранту.

 

Проєкт реалізується Центр зайнятості Вільних людейВоїну – гідна праця за підтримки IOM Ukraine та Європейського Союзу.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі