Армія

25 Жовтня, 2021 У Хмельницькому для військових провели урок іконопису

Військовослужбовці Національної академії Державної прикордонної служби України – учасники бойових дій взяли участь у занятті щодо розвитку здібностей регулювати свій емоційний стан за методикою арттерапії.
 
Заняття проводила відома хмельницька майстриня, художниця та арттерапевтка Тетяна Цимбарецька. За її словами, під час іконопису гармонізується внутрішній стан, що позитивно впливає на гармонійний розвиток людської особистості. Майстриня також зазначила, що методика арттерапії згуртовує колективи,  створює атмосферу довіри та стабільних емоційних стосунків.
 
Як повідомляє пресслужба академії, заняття з арттерапії сприяють формуванню психологічної готовності охоронців кордону, а також розширенню їх світогляду. Під час заходу військовослужбовці дізналися багато нового щодо українських народних традицій іконопису з використанням різних технологій. Розпис ікон – це цікаве, проте непросте завдання, яке вимагає неабиякого терпіння та позитивно позначається на внутрішньому духовному стані людини.
 
Проведення заходу стало можливим завдяки співпраці Національної академії Державної прикордонної служби України з Хмельницькою обласною громадською організацією Подільський Центр «Гендерна рада» (голова Тетяна Баєва) та Громадською організацією «Тепло рідних сердець» (голова Леся Стебло).
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі