Армія

1 Квітня, 2021 У Хмельницькому розпочався весняний призов громадян

З 1 квітня до 30 червня триватиме весняний призов громадян. Передбачається, що призовну комісію пройде близько 6400 хмельницьких юнаків.

 

Згідно наказу військового комісара Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для призову на строкову військову службу громадян, яким в період чергового призову виповнилось 18 років, а також громадяни, які народились 1994-2003 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

 

Громадяни України, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Хмельницький вулиця Проскурівська, будинок 35 в зазначений час з документами, що вказані в повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Хмельницький об`єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки в період з квітня по травень 2021 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

 

Для проведення призову юнаків на строкову військову службу розпорядженням міського голови створено призовну комісію, яку очолила керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій, затверджено її основний і резервний склад. Затверджено графік засідань призовної комісії, які розпочнуться з 1 квітня та триватимуть до 30 червня цього року, а також склад медичної комісії для проведення медичного обстеження призовників. Міське управління охорони здоров’я забезпечить роботу комісії для проведення контрольно-медичного огляду призовників з направленням лікарів-спеціалістів на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

 

Громадяни, які будуть призвані на строкову військову службу, направлятись у зону проведення Операції об’єднаних сил не будуть.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі