Армія
6 Грудня, 2021 У Хмельницькому встановили меморіальну композицію на честь загиблих воїнів (фото)
На території Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відкрили й освятили меморіальну композицію “Дзвін Пам’яті”.
Саме на цьому місці проводитиметься церемоніал вшанування захисників України. Він розташований таким чином, щоб всі бажаючі пересічні громадяни могли підійти та віддати шану своїм захисникам.
Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.
– Сьогодні, в тридцяту річницю Збройних Сил України, ми зібралися тут, аби урочисто відкрити Дзвін Пам’яті про кожного з 171 Героїв Хмельниччини, які у боротьбі за свободу, цілісність і незалежність нашої України віддали в російсько-українській війні найцінніше – своє життя, – наголосив начальник гарнізону, військовий комісар обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Костянтин Радченко.
Представники духовенства провели панахиду за загиблими Героями. Також прозвучали імена загиблих мешканців області під звук дзвону.
Участь у врочистому відкритті взяли рідні, та близькі загиблих захисників, командири військових частин і установ гарнізону, представники державних органів влади, місцевого самоврядування, духовенство, ветерани АТО/ООС, активісти громадських патріотичних організацій, волонтери, благодійники.
За інформацією пресслужби Хмельницького ОТЦК та СП
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
- Черговий банно-пральний комплекс вирушив з Хмельницького на фронт
- Медаллю «За військову службу» нагородили офіцера Нацгвардії (посмертно)
- У Хмельницькому проведуть великий благодійний концерт для допомоги ЗСУ
- У Хмельницькому збирають кошти на дрони для військових-земляків
- Двом військовим з Хмельниччини СБУ оголосила про підозри у державній зраді (фото)