Армія

2 Грудня, 2022 У Хмельницькому збирають кошти на дрони для військових-земляків

Закупити декілька квадрокоптерів Mavic-3 для військовослужбовців Хмельниччини планує депутат Хмельницької обласної ради Олег Лукашук.

 

Сім’я мецената виділила кошти на закупівлю двох “пташок”, а це близько 200 тисяч гривень. Так як потреби військових постійно зростають, Олег Лукашук закликає земляків та небайдужих українців зі всього світу долучитися до збору коштів, аби забезпечити військові частини Хмельницької області ще декількома дронами.

“Я та моя родина постійно допомагаємо армії. Передали на мільйон двісті тисяч піску для облаштування блок-постів у Хмельницькому. Відремонтували 10 бронетранспортерів. Передали на фронт три автомобілі. Відправили на Схід продуктів харчування та медикаментів на 2,5 мільйона гривень. Сьогодні я вирішив допомогти придбати дрони для хмельницьких військових, котрі захищають нашу Батьківщину на передовій – на фронті”, – пише на свої сторінці у соціальних мережах Олег Лукашук.

 

Без квадрокоптерів неможливо вести сучасну війну, наголошує депутат.

“Моя родина планує за власні кошти придбати два літальні апарати вартістю близько 200 тисяч. Для придбання більшої кількості квадрокоптерів прошу вас, дорогі земляки, по можливості, долучитися до цієї потрібної і благородної справи. Запевняю – усе буде чесно і прозоро! Хід цієї доброчинної акції я буду висвітлювати на своїй персональній сторінці у «Фейсбуці». Там же відзвітую за кожну зібрану й витрачену копійку”, – запевняє Олег Лукашук.

Номер картки для збору коштів на дрони Mavic -3:
ПРИВАТБАНК № 4149 4991 5807 5786 отримувач Олег Лукашук

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі