Армія

26 Серпня, 2020 За п’ять років у Хмельницькому понад 150 квартир отримали учасники бойових дій

Для вирішення проблеми забезпечення житлом для учасників бойових дій та членів родин загиблих розроблено і затверджено низку міських програм, які працюють та дають результати. За п’ять років захисники України отримали понад 150 квартир. Це стало можливим завдяки виконанню програм як державного рівня, так і ухвалених на сесіях Хмельницької міськради.

 

За даними АрміяInform, за три роки учасники бойових дій з інвалідністю I і II групи та члени сімей загиблих завдяки державній підтримці вже отримали кошти на 35 квартир, ще на три квартири для ветеранів днями надійшла необхідна сума. Загалом у черзі перебуває ще 41 учасник бойових дій.

 

За іншою державною програмою чотири родини захисників України з числа внутрішньо переміщених осіб отримали грошову компенсацію і придбали житло в обласному центрі.

 

А рішенням Хмельницької міськради затверджено «Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, учасників Революції Гідності, бійців-добровольців АТО в місті Хмельницькому та членів їхніх сімей на 2018–2020 роки». Вона передбачає виділення житла учасникам бойових дій та надання грошової компенсації захисникам України на придбання житла. 15 учасникам АТО/ООС із ІІІ групою інвалідності надано для придбання житла з міського бюджету 7,5 млн грн. На умовах співфінансування ще 1,3 млн гривень надані чотирьом родинам ветеранів з ІІІ групою інвалідності.

 

Проблема із забезпеченням гідними умовами проживання учасників бойових дій у Хмельницькому поступово вирішується. Не залишаються поза увагою і військовослужбовці гарнізону. Адже у місті за рахунок оборонного відомства за понад 10 років не збудовано жодного квадратного метра житла.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі