Армія

23 Грудня, 2020 За рік 1500 мешканців Хмельниччини вирішили пов’язати своє майбутнє з армією

Хмельниччина повністю виконала цьогорічне планове завдання щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом.
 
Впродовж 2020 року понад 1500 подолян вирішили укласти контракт зі Збройними Силами України та пов’язати своє майбутнє з армією, повідомив кореспондент АрміяInform Василь Лабай.
 
Як повідомив тимчасовий виконувач обов’язків заступника військового комісара – начальника сектору комплектування Хмельницького обласного територіального центру комплектування підполковник Олег Попович, в усіх районах області постійно відбуваються різноманітні заходи спрямовані на підтримку престижу військової служби за контрактом, які розраховані на середнє і молоде покоління – на потенційних Захисників Вітчизни.
 
– Серед тих, хто приєднався до Збройних Сил у цьому році є як ті, хто уже має досвід військової служби та участь у бойових діях, так і ті, хто вперше випробовує себе в якості військовослужбовця. На службу за контрактом до рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, а також військовозобов’язані та жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою, – каже підполковник Олег Попович.
 
За його словами пріоритетними для комплектування військовослужбовцями за контрактом цього року були бойові підрозділи сухопутних та десантно-штурмових військ, а також морської піхоти і сил спеціальних операцій.
 
Водночас, слід відзначити, що у зв’язку із пандемією коронавірусу та із запровадженням в Україні карантинних заходів весною з Хмельниччини було тимчасово призупинено відправку кандидатів на військову службу за контрактом до навчальних центрів Збройних Сил України. Там новобранці мали проходити вишкіл, отримати військовий фах, а вже потім відправлялися служити до військових частин.
 
– Обмеження носили превентивний характер, щоби не допустити поширення захворюваності на COVID-19 у Збройних Силах. Ми дослухалися до рекомендацій уряду України. Разом з тим, військові комісаріати області продовжували здійснювати відбір кандидатів-контрактників. Усі вони доєдналися до Збройних Сил одразу ж по завершенню карантинних заходів в Україні, – зазначив підполковник Олег Попович.
 
 
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі