Блоги

13 Жовтня, 2021 «Разом з командою однодумців розвиватиму молодіжний рух Хмельницької області», – Дмитро Боголюбський

Учора, 12 жовтня, молодь регіону зібралась у Хмельницькому аби обрати керівний склад обласної громадської організації «Батьківщина молода».

 

До участі у конференції приєднався голова всеукраїнської громадської організації «Батьківщина молода» Сергій Митрофанський  та його перший заступник  Сергій Воронов.

 

Сергій Митрофанський привітав учасників та розповів про роботу, плани та перспективи організації.

Під час голосування за голову Хмельницької обласної громадської організації «Батьківщина молода» активісти одноголосно обрали підприємця Дмитра Боголюбського.

 

У своєму виступі новий очільник «молодіжки» виокремив 5 найважливіших кроків для розвитку організації:

 • 1. Повна ревізія членства в організації, переобрання голів місцевих організацій відповідно до нового адміністративно-територіального устрою,  оновлення осередків у районних центрах, а саме в Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Шепетівці.
 • 2. Національно-патріотичне виховання молоді, а також розвиток лідерства  через проведення тематичних тренінгів та семінарів.
 • 3. Підтримка спорту, організація та проведення спортивних змагань, популяризація здорового способу життя.
 • 4. Сприяння розвитку екологічної свідомості молоді щодо правильного поводження з відходами, сортування, переробки сміття та збереження довкілля.
 • 5. Підтримка та розвиток волонтерського руху.

«Сподіваюсь, що з командою однодумців ми зможемо слідувати цій програмі і продовжимо розвивати молодіжний рух Хмельницької області»– підкреслив у промові Дмитро Боголюбський.

Також присутні обрали 7 членів керівного органу організації.

 

Привітав новообраного очільника партійної молоді та його команду заступник голови Хмельницької обласної партійної організації «Батьківщина» Валерій Лесков:

«Батьківщина молода» – це кадровий резерв партії. Молоді та завзяті її представники і представниці щоразу демонструють не лише особистісний, а й політичний розвиток, – говорить Валерій Лесков та додає, – Саме з числа партійної «молодіжки», свого часу, починався політичний шлях наймолодшого мера Хмельниччини – міського голови Деражні Андрія Ковпака. Минулого року виборці вдруге довірили йому свої голоси та обрали головою громади».

Валерій Лесков закликав молодих людей бути суспільноактивними, реалізовувати свої ідеї та проєкти разом з громадськими об’єднаннями.

 

Привітати молодих керівників прийшли представники Хмельницької обласної партійної організації «Батьківщина», депутати Хмельницької обласної, районної та міської рад.

 

Представники ГО «Батьківщина молода» запрошують хмельничан приєднатися до команди. Для цього необхідно подати заяву про вступ до громадської приймальні за адресою: м.Хмельницький, вул. Проскурівська, буд. 17 (2 поверх).

Довідково:
«Батьківщина Молода» – це молодіжна громадська організація, діяльність якої здійснюється на всій території України. Своєю стратегічною метою організація бачить сприяння залученню молоді до громадсько-політичного життя країни, патріотичне виховання. Громадська організація «Батьківщина Молода» заснована 16 липня 2007 року. Цього ж року представництво організації з’явилось і у Хмельницькій області. Детальніше про діяльність організації можна дізнатися на її сторінці у мережі Facebook.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі