Блоги

30 Квітня, 2021 Референдум по землі як тест для режиму Зеленського

Тимошенко недарма б’є на сполох: всі політики мають підтримати референдум «Батьківщини» і захистити землю, – експерт

 

Референдум на захист землі, який сьогодні «Батьківщина» допомагає організувати людям, стане своєрідним тестом для режиму Зеленського на імунітет від узурпації влади і останньою конституційною можливістю змусити «слуг народу» скасувати рішення, які не підтримують українці. 

 

Про це у своїй статті «Референдум по землі як тест для режиму Зеленського» пише відомий політолог Віталій Кулик.

«Сьогодні той день, коли потрібно відкинути партійні знамена та розпочати рух на захист землі. Статтею 13 Конституції України встановлено, що земля є об’єктом права власності Українського народу. Отже, питання продажу землі є питанням конституційним і потребує всенародного опитування! Референдум, який організовують люди за підтримки партії «Батьківщина», справді є можливістю вплинути на цю владу», – констатує аналітик.

Зміни до Земельного кодексу, які підтримали представники усіх партій, окрім «Батьківщини», експерт називає «нав’язаними ззовні умовами отримання $700 мільйонів дуже дешевої кредитної підтримки від Світового банку, яка потрібна непрофесійному Кабміну задля латання бюджетних дірок». Платять за це – найціннішим, що залишилося у держави. 

«Можна повністю погодитися з лідером «Батьківщини» Юлією Тимошенко про те, що «ухвалений сьогодні закон (законопроєкт №2194) зняв останні запобіжники від розпродажу землі іноземцям. Це означає, що нам більше не буде належати не лише земля. Українцям не будуть належати врожаї, прибутки від своєї землі, народу не буде належати нічого на нашій землі і навіть під нею», – цитує експерт Юлію Тимошенко.

Референдум, який сьогодні організовує «Батьківщина», також стане для влади тестом на здатність чути людей, абсолютна більшість яких проти розпродажу землі, вважає політичний експерт.

«Сьогодні багато експертів вказують, що Банкова герметизується, «слуги» перестають сприймати критику, а сам президент остаточно втратив відчуття реальності. Цим користається його ближче оточення, яке готове розпродати країну та втекти в якийсь тропічний «ростов». Ось референдум і може стати тестом на те, чи є життя на Банковій, чи там все давно повний єрмак…», – підсумовує Кулик. 

 Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила законопроєкт №2194, яким дозволила продаж землі іноземцям, скасувала заборону на продаж цінних земель та зняття верхнього родючого шару, дозволила передавати та продавати право оренди без погодження із власником паю, надала переважне право на купівлю землі особам, які займаються видобутком корисних копалин тощо. Єдиною фракцією, яка не дала за зміни до Земельного кодексу жодного голосу, була «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Лідер партії назвала це голосування чорним днем в історії України, а референдум – єдиним способом захистити землю від розпродажу. 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі