Блоги

7 Червня, 2021 «Референдум Тимошенко» – реальний тест для влади

Схоже, що «земельна» тема буде ключовою в житті українців  найближчими місяцями. Ухвалений монобільшістю «земельний» пакет законів команда Тимошенко оскаржує у Конституційному Суді, паралельно готуючи проведення всеукраїнського референдуму.

 

Партія «Батьківщина», разом із фермерами і представниками аграрних асоціацій розгорнула непримиренну «війну» проти планів «дикого» продажу землі, що загрожує знищити не лише українських фермерів.  Ринок землі пропонований владою знищить українське село, знищить державу Україна.

 

Сьогодні позицію Тимошенко та її політичної сили поділяють більшість українців. Квітнева соціологія групи «Рейтинг» показує, що 79% українців проти продажу землі іноземцям, а 77% переконані, що це питання має обов’язково вирішуватися на референдумі. Соціологія Ukrainian Institute for the Future показує, що тільки чверть українців (26%) підтримує продаж землі, а 62% – категорично проти цього рішення.

 Для влади ця ситуація стане свого роду тестом. Якщо Центрвиборчком дасть референдуму «зелене світло», то це означає, що Володимир Зеленський готовий діяти в демократичних рамках і зважати на волю українців, ризикуючи накликати на себе гнів іноземних агрохолдінгів і корпорацій. Які сплять і бачать, як ЗА БЕЗЦІНЬ прибрати до рук 73% території держави УКРАЇНА. Якщо ж ЦВК референдум заблокує, це буде означати, що всі розмови про народовладдя Президента і його найближчого оточення  – це обман, а Україна зміщується в бік авторитаризму й зовнішнього управління країною.

 

ОЛЕГ ЛУКАШУК

 депутат Хмельницької обласної ради

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі