Блоги

10 Червня, 2021 Як захистити свою дитину від падіння з вікна?

Нещодавно у Хмельницькому трирічна дитина травмувалась, випавши з вікна. За кілька днів стався ще один випадок – у Новій Ушиці 3-річний хлопчик впав зі сходів з висоти другого поверху.
 
Більшість батьків не вірить, що дитині може щось загрожувати у власній квартирі, коли вони знаходяться за стінкою. Дорослі недооцінюють, наскільки швидко може рухатись їхня дитина. З приходом теплих днів, зростає сумна статистика – десятки дітей випадають з вікон. 
 
У поліції попереджають, від дверей дитячої кімнати до вікна – 4 кроки. Дитина долає цю відстань за декілька секунд, ще секунда – і малюк на підвіконні.
 
Якщо вікно закрите лише москітною сіткою, то маляті може здатися, що це – стійка конструкція. Але за найменшого зусилля сітка випадає з вікна разом із тим, хто на неї обперся. У неї інша функція – це перешкода тільки для комах і не більше, вона не призначена для утримання дітей і точно не зможе запобігти випаданню дитини з вікна.
 
Тому поліція просить бути гранично уважними та дотримуватись елементарних правил безпеки, які можуть врятувати дитині життя:
• не залишайте маленьких дітей одних в кімнаті з відкритими або незахищеними вікнами
• приберіть від вікна стільці, тумби, коробки та інші речі, які можуть допомогти дитині залізти на підвіконня
• коли дитина вдома – відкривайте вікна тільки на вертикальне провітрювання
• не дозволяйте дитині гратися на підвіконні
• розказуйте дітям про небезпеку відкритих вікон.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі