ДТП

9 Березня, 2021 Хмельницький суд виніс вирок мотоциклісту у справі загиблої Софії Чорнобай

Сьогодні, 9 березня, Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок мотоциклісту Сергієві Владико. Його визнали винним у ДТП, внаслідок якої 19 жовтня 2019 року загинула одинадцятилітня Софія Чорнобай.

 

Нагадаємо, дівчинка стояла на тротуарі, коли на перехресті Старокостянтинівського шосе та вулиці Водопровідної зіткнулися мотоцикл «BMW» й автомобіль «Mercedes E220». Водій останнього громадянин Туреччини Абдулазіз Тукур залишив межі країни. Тому його доля поки що залишається невизначеною.

 

За словами судді Світлани Данькової, обоє водіїв порушили правила дорожнього руху, але саме дії Сергія Владико мають причино-наслідковий зв’язок з аварією, – пише видання “Є”.

 

Під час визначення покарання обвинуваченому суд не знайшов обставин, які обтяжують його провину. До обставин, які пом’якшують вирок були зараховані: виховання двох неповнолітніх дітей і відсутність судимості.

 

Таким чином, за словами судді, Сергієві Владиці призначено шість років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами терміном на три роки.  

 

Цивільний позов батьків загиблої Софії Чорнобай задоволено частково. Суд призначив стягнути зі Сергія Владико понад 33 тисячі гривень компенсації за завдану матеріальну шкоду та 500 тисяч гривень моральної шкоди. 

 

Суддя додала, що впродовж 30 днів на цей вирок можна подати апеляцію.

 

 

 

 

Доля Абдулазіза Тукура поки невизначена. Раніше прокурор Марія Мельничук зазначала, що Абдулазіз Тукур досі проходить по окремому провадженню. Натомість адвокат батьків Софії Чорнобай Олександр Лисинчук поки не може в інтересах слідства та постраждалих говорити деталі, пов’язані з цим учасником аварії. Він лише зазначив, що нині встановлено його приблизне місце перебування.

 

Також нагадаємо, що правоохоронці раніше оголошували Абдулазіза Тукура у розшук. Крім того, восени 2019-го Хмельницький міськрайонний суд заочно його арештував.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі