9 Березня, 2021 Поховали подружжя, яке загинуло в ДТП біля Хмельницького
Близько опівночі 6 березня поблизу повороту на село Чабани в Хмельницькому районі сталась смертельна аварія.
Внаслідок зіткнення легковика «Renault Megane» та вантажівки «Volvo» загинуло подружжя хмельничан, – повідомляє видання “Всім”.
34-річний чоловік, який був за кермом фури, не постраждав. Водій легковика і пасажирка померли на місці. Загиблі мають 9-річну доньку. У той день Олексій та Наталія Гандзюк повертались з села, куди відвезли доньку.
Сьогодні, 9 березня, подружжя поховали. Їхня єдина донечка зараз перебуває в рідної тітки. Про все це розповіла її шкільна вчителька Світлана Василівна. Тато загиблої Алли працював кухарем в ресторані. Мама була адміністратором закладу харчування.
Світлана Василівна каже, що у дівчинки залишилося дві бабусі та тітка, в якої вона зараз перебуває. У школі, де навчалася дівчинка, розпочали збір матеріальної допомоги.
За фактом смертельної ДТП слідчі вже відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами». Слідчі дії тривають.
- Міського голову Полонного, причетного до летальної ДТП, посадили під домашній арешт
- На Хмельниччині слідчі розслідують обставини ДТП, в якій загинув 34-річний чоловік
- На Шепетівщині слідчі встановлюють обставини ДТП, у якій загинув 45-річний полончанин
- У ДТП на Хмельниччині загинув водій “Ауді”
- Три дорожньо-транспортні пригоди на Шепетівщині: одна – зі смертельним наслідком