ДТП

9 Березня, 2021 Серед загиблих у ДТП в Польщі опізнали жителя Хмельниччини

Одним із загиблих виявився 52-річний шепетівчанин Альберт Кудін. 

 

Про це пише ви­дан­ня «День за днем».

“Чо­ло­вік рей­со­вим ав­то­бу­сом по­вер­тався до­до­му із за­ро­біт­ків. Його се­ред тих, хто за­ги­нув, сьогод­ні опіз­нав один із ро­ди­чів, який на­ра­зі про­жи­ває в Поль­щі”, — роз­по­ві­ла виданню дру­жи­на за­гиб­ло­го Ла­ри­са Ку­ді­на.

Від­так, аби доп­ра­ви­ти ті­ло чо­ло­ві­ка до­до­му, дру­зі ро­ди­ни ого­ло­си­ли в ме­ре­жі Фей­сбук збір кош­тів.

«Ша­нов­ні ше­пе­тів­ча­ни в то­му ав­то­бу­сі, що віз на­ших ук­ра­їн­ців, за­ги­нув ше­пе­тів­ча­нин Ку­дін Алік. Ми про­си­мо до­по­мог­ти хто скіль­ки мо­же. Бу­де­мо ду­же вдяч­ні», — йдеть­ся у до­пи­сі Те­тя­ни Хо­ло­до­вої.

 

Нагадаємо, мешканці Кам’янця-Подільського Анастасії Кочетковій, яка постраждала під час аварії українського рейсового автобуса в Польщі, зробили вже дві операції.

 

У неділю окружна прокуратура у Перемишлі висунула обвинувачення водію українського автобуса у ненавмисному доведенні до катастрофи у наземному русі – йому загрожує до восьми років ув’язнення. Попередньо, йому інкримінують невідповідну оцінку дорожньої ситуації, зокрема, перевищення швидкості в момент з’їзду з автомагістралі, що призвело до трагедії. Водій поки що не дав свідчень прокуратурі, посилаючись на поганий емоційний стан і те, що він недостатньо добре пам’ятає момент аварії. У нього вилучили закордонний паспорт і заборонили виїжджати з Польщі.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі