ДТП

7 Березня, 2021 У списку постраждалих в аварії автобуса в Польщі може бути жителька Хмельниччини

Наразі в польській лікарні знаходяться три дівчини, які підходять під опис кам’янчанки Анастасії Кочеткової. Щоб опізнати дівчину, яка знаходиться у комі, до Перемишля виїхала мама Анастасії.

 

Рідні кажуть, що дівчина їхала з Кракова додому та купувала квиток саме на автобус, який зазнав аварії. Зв’язок з дівчиною обірвався. Утім схожу на неї дівчину упізнали в одній з лікарень Перемишля, пише сайт “Є“.

 

Зв’язок з консульством тримає Альбіна Гуменюк, колишня колега Анастасії Кочеткової, яка купувала квиток на цей автобус. Вона розповіла, останні місяці Настя працювала в Польщі і 5 березня поверталася додому в Кам’янець-Подільський.

 

«Анастасія 5 березня об одинадцятій вечора сіла в автобус в Кракові. Подзвонила мамі та повідомила, що уже в автобусі та їде додому. 23:16 – це той час, коли вона востаннє заходила в месенджер. О 9-й ранку наступного дня Анастасія мала бути в Хмельницькому. Уже пообіді до мене подзвонила мама, і каже, що, мабуть, щось не так, бо з Анастасією нема зв’язку, хоча донька вже мала б бути вдома», – розповідає Альбіна.

 

Переглянувши маршрут автобуса, який виїхав з Познані, зрозуміли, що він їхав через Краків. Відповідно, з великою вірогідністю дівчина могла сісти саме в нього.

 

«Ми зателефонували до консульства, і там підтвердили, що Анастасія була в числі тих, хто купував квиток на цей автобус. Там зазначається прізвище пасажира, адже перетинається кордон. Консул сказав, що не знає, в якій вона лікарні, бо евакуювали десятки постраждалих людей і розвозили в різні шпиталі. На той момент ще не було повністю зібраної інформації, хто і в якій лікарні перебуває. Казав, що під час аварії речі порозкидалися, і не всі пасажири тримали при собі документи… Тож на той момент зрозуміти хто є хто було важко».

 

Завдяки знайомим та друзям в Польщі почали обдзвонювати лікарні та поширювати фотографію Анастасії. І, за словами Альбіни, один з санітарів впізнав дівчину в реанімації шпиталю в Перемишлі.

 

«За кольором волосся, фігурою він сказав, що це може бути Настя, – розповідає Альбіна. – Додав, що в неї забинтоване обличчя. Вона в реанімації, в комі, але жива. Тоді ж відзвонився консул і сказав, що таки є ймовірність, що ця дівчинка – Настя. Щоб її опізнати сказали мамі терміново виїжджати до Польщі. В 11.20 сьогодні мама вже поїхала до Перемишля».

 

Додає, що мамі надали консульський супровід. Хоч лікарня працює в закритому режимі, адже приймає пацієнтів з Covid-19, її пропустять до реанімації.

 

«Вона має опізнати, хто з дівчат саме Настя. Нам сказали, що там є три дівчинки, які підпадають під опис. Усі троє не мали при собі документів на момент аварії. Дуже сподіваємося, що Настя є серед них», – каже Альбіна Гуменюк.

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі