Екологія

8 Серпня, 2021 Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області попереджає про екологічну катастрофу

Екологи Хмельниччини стурбовані бездіяльністю щодо забруднення довкілля Хмельницьким комунальним підприємством “Спецкомунтранс”.

 

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області неодноразово звертала увагу на катастрофічний стан полігону твердих побутових відходів в місті Хмельницькому. За переконапннями екологів – це екологічна катастрофа.

“Звертаємось до керівництва ХКП «Спецкомунтранс». Панове, подивіться до чого призводить ваша бездіяльність! Невже ви не усвідомлюєте масштаби проблеми? Вони набагато більші, ніж можна побачити оком”, – наголошують екологи.

Токсичний фільтрат сміттєзвалища твердих побутових відходів (ТПВ) містить отруйні органічні, неорганічні речовини і важкі метали, які максимально концентруються в нижніх шарах ТПВ, забруднюючи токсинами ґрунт, воду та повітряне середовище. Крім того, фільтрат звалищ ТПВ містить патогенні мікроорганізми, яйця гельмінтів і являє собою загрозу життю і здоров’ю населення.

“Припиніть забруднювати довкілля! Це є нічим іншим як екоцидом, що, до речі, є злочином за Кримінальним кодексом України. Не витрачайте дорогоцінний час на судові баталії, відложіть їх на потім. Наразі необхідно діяти”, – обурюються в держустанові.

Місцеву владу закликають звернути увагу на необхідність вирішення цієї проблеми та контролю над екологічною ситуацією навколо підвідомчого комунального підприємства. 

 

Читайте також: представники «Спецкомунтрансу» відповідатимуть за забруднення екології в Хмельницькому

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі