Екологія

2 Жовтня, 2020 Держекоінспекторів не пускають на підприємство, що забруднює річку Збруч

Керівник Приватного підприємства «Курорт Еко Сервіс» (смт.Сатанів Городоцького району) вже втретє за останній місяць не допустив посадових осіб Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області до позапланової перевірки.

 

Як повідомили у Держекоінспекції, основним видом діяльності даного підприємства є забір, очищення  та постачання води. Крім того, на ПП «Курорт Еко Сервіс» відводяться стічні води таких курортно-лікувальних закладів, як: ТОВ «Оздоровчо-спортивний комплекс «Сонячний прованс», ДП «Оздоровчий комплекс «Поділля ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», ТОВ «Санаторій Аква Віта-Жива Вода», ДП «Санаторій «Збруч» ПАТ «Державна акціонерна компанія «Укрпрофоздоровниця» та спортивно-оздоровчий комплекс «Delito».

 

 

Проте, на підприємстві система очистки стічних вод, що відводиться на очисні споруди, не здійснюється. Очисні споруди фактично не працюють, що призводить до скидання зворотних вод у річку Збруч без належної очистки.

 

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області на керівника Приватного підприємства «Курорт Еко Сервіс» складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст 188-5 КУпАП, а  матеріали по даному факту будуть передані до правоохоронних органів. 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі