Екологія

28 Липня, 2022 Хмельницькі екологи назвали причину загибелі риби в Південному Бузі

В управлінні з питань екології та контролю за благоустроєм Хмельницької міської ради оприлюднили результати перевірки води у Південному Бузі, які проводять через мор риби у річці. Зокрема, і на рівень вмісту кисню у воді. Перевірка показала, що кисню у воді достатньо, пише сайт “Є”.

«Зважаючи на загострення проблеми, управлінням з питань екології та контролю за благоустроєм проведені всі можливі перевірки стану водойми та прибережної смуги. Після нічної перевірки кисню у річці, який був на рівні 6-7 мгО2/дм3 в усіх місцях проб (відповідно до вимог цей показник має бути не менше 4), можемо констатувати, що риба гине не через брак кисню у воді», – повідомляють в управлінні з питань екології та контролю за благоустроєм міста.

Під час останньої перевірки у денний час, цей показник досягав 11 мгО2/дм3. Тож, роблять висновок екологи, риба у Південному Бузі гине не через брак кисню. І вже зробили припущення щодо ймовірної причини.

«Порозмовлявши з місцевими мешканцями та рибалками, не виключаємо, що ймовірною причиною загибелі може бути вилов риби забороненими знаряддями у нічний час (електроловами), у результаті якого гине велика кількість водних біоресурсів», – кажуть екологи.

Наразі, додають, в управлінні з питань екології та контролю за благоустроєм міста, стан річки Південний Буг продовжують відстежувати. А також планують ініціювати збільшення кількості патрульних екіпажів на прибережній смузі річки у нічний час.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі