Екологія

5 Листопада, 2020 Керівництво ОТГ на Хмельниччині відповість за засмічення Південного Бугу

Посадових осіб Меджибізької селищної ради притягнуто до адміністративної відповідальності за засмічення водотоку річки Південний Буг та його прибережно-захисної смуги.

 

Перевірку Меджибізької селищної ради (об’єднаної територіальної громади) Летичівського району працівники Держекоінспекції проводили 03 листопада 2020 року. Мета перевірки – дотримання вимог природоохоронного законодавства.

 

“В ході перевірки виявлено, що виконавчим комітетом вищезазначеної об’єднаної територіальної громади не вжито заходів, щодо здійснення контролю за охороною вод та земель водного фонду. Під час обстеження прибережної захисної смуги р. Південний Буг, що протікає біля с. Требухівці, встановлено факт засмічення водотоку р. Південний Буг та його прибережно-захисної смуги твердими побутовими відходами та відходами рослинного походження”, – повідомили у Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області та додали, що це є порушенням статті 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, та статей 10, 89 Водного кодексу України.

 

 

На відповідальних осіб Меджибізької селищної ради складено протоколи про адміністративні правопорушення за статтями 52, 59, 82 КУпАП з подальшим притягненням до адміністративної відповідальності, а також вищезазначеному органу місцевого самоврядування буде надіслано вимогу (припис) щодо зобов’язання по вжиттю заходів з ліквідації засмічення водотоку та його прибережно-захисної смуги. 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі