Екологія

26 Серпня, 2020 На Хмельниччині агрофірма незаконно вирубала дерев на понад пів мільйона гривень

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області у період з 10 по 19 серпня провела позапланову перевірку агрофірми «Проскурів» в сфері ведення лісового господарства, лісозаготівлі та дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Розсошанської сільської ради.

 

Усе через звернення мешканця села Розсоша Хмельницького району, який повідомив, що на території Розсошанської сільської ради незаконно вирубується ліс зазначеною агрофірмою.

 

“В ході перевірки інспекторами було встановлено, що матеріали лісовпорядкування земель лісового фонду не погоджені в установленому порядку центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища. Крім того, було виявлено незаконно зрізані дерева різних порід загальною кількістю двадцять сім штук, серед яких, зокрема, – двадцять два дуби”, – повідомили в Держекоінспекції.

 

Загальна сума школи, заподіяної незаконною рубкою дерев без дозвільних документів склала 549 тис. 964 грн.

 

 

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області виставлена претензія окремому структурному відділу «Лісомисливський відділ» Агрофірми «Проскурів» про відшкодування збитків, які заподіяні державі порушенням вимог природоохоронного законодавства. У разі відмови підприємства від сплати, справу віддадуть до суду для стягнення збитків у судовому порядку.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі