Екологія

18 Жовтня, 2020 На Хмельниччині за день висадили майже 20 тисяч саджанців

Хмельницька область долучилася до всеукраїнської акції з висадки мільйона дерев протягом 24 годин. Акція є спільним проектом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, а також Державного агентства лісових ресурсів.

 

У Прибузькому лісництві ДП «Хмельницьке ЛМГ» на 1,5 гектарах висадили 5100 сіянців дуба звичайного та 300 – горіха чорного. Участь в заході взяли понад півсотні осіб.

У Михельському лісництві ДП «Ізяславське лісове господарство» на 2,1 гектара висадили 8500 саджанців модрини та ялини європейської.

У ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство» посадили деревця дуба звичайного та модрини європейської в Маківському лісництві.

В Дунаєвецькому лісництві на площі 3,5 гектара разом з лісниками саджанці, зокрема, висаджували педагоги та вихованці шкільного лісництва Миньковецької ЗОШ. Тут висадили всього 2500 сіянців дуба звичайного та 1500 модрини.

У Хмельницькому до акції долучився колектив гуманітарно-педагогічноі академії – тут з нагоди 100-річного ювілею закладу висадили “Алею випускників”: 250 дерев ялини, туї, сосни.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі