Екологія

13 Січня, 2022 На Хмельниччині землі ландшафтного парку визначили як сільськогосподарські: втрутилась прокуратура

Шепетівська окружна прокуратура вимагає скасування державної реєстрації земельної ділянки площею 255 га ландшафтного парку «Мальованка» вартістю понад 13 млн грн.

 

Заповідник створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання біологічного та ландшафтного різноманіття Малого Полісся та входить до об’єктів Смарагдової мережі України. Ділянка надана Шепетівському районному спеціалізованому лісокомунальному підприємству для ведення лісового господарства.
 
Однак, відомості про неї внесено до Державного земельного кадастру як про земельну ділянку сільськогосподарського призначення.
«Вказана обставина створює передумови для незаконного розпорядження землями зазначеного регіонального ландшафтного парку» – зазначив керівник Шепетівської окружної прокуратури Роман Олійник.
Довідково:

«Мальо́ванка» — регіональний ландшафтний парк в Україні. Розташований у межах Шепетівського та Полонського районів Хмельницької області. Площа 7560 га. У 2004 році рішенням Хмельницької обласної ради територію парку розширили, і тепер вона становить 16919,4 га, в тому числі заповідної зони — 3160,4 га (18,7 %). ериторія парку є осередком, де зберігаються червонокнижні види тварин, зокрема тут зареєстровано 11 видів комах, 10 видів птахів, 5 видів ссавців. 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі