Екологія

19 Вересня, 2021 На Хмельниччині з’явиться комплекст з переробки сміття

У Старокостянтинові  планують побудувати комплекс з переробки твердих побутових відходів із елементами дегазації та рекультивації існуючого полігону.

 

Про це Суспільному розповіла директор департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства Хмельницької ОДА Віра Бригадир. За її словами, наразі завершується розроблення проєктної документації на будівництво та реконструкцію цього комплексу.

«Площа існуючого полігону твердих побутових відходів у Старокостянтинові – 4,61 гектара. Проєктом реконструкції передбачено встановлення вагового комплексу та дезбар’єру, облаштування нових технологічних карт, передбачено також системи вилучення та знешкодження біогазу та фільтрату, захист ґрунтових вод, мережу спостережних свердловин, необхідну кількість водовідвідних канав тощо», – зазначила Віра Бригадир.

Вона додає, що будівництво комплексу з переробки твердих побутових відходів у Старокостянтинові – один із кроків виконання «Програми поводження з відходами у Хмельницькій області на 2018 – 2022 роки», затвердженої депутатами Хмельницької обласної ради.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі