Екологія

4 Травня, 2022 З головного майдану Хмельницького прибрали сакури

Вподобана багатьма хмельничанами весняна локація для селфі на фоні екзотичних дерев з рожевим цвітом в центрі міста наразі пустує. На місці двох дерев наразі – лише плями на газоні, що ще не встигли вкритися травою. Тож тепер любителям фото на фоні “сакур” доведеться шукати нові локації. 

 

Вже минулого року на майдані не видно було великих скупчень селфіманів. Також помітно було, що рослини, схоже, серйозно хворі і потребують серйозної допомоги фахівців. Як пише “Поділля News“, чи то допомога не підоспіла вчасно, чи то рятувати дерева було вже запізно, та факт залишається фактом – двох дерево-кущів, які, за словами фахівців, мають назву  “слива трилопатева”, на майдані більше нема.

 

Можливо, далося взнаки і те, що у попередні роки не раз квітували вони більше норми – двічі на рік. Як пояснювали фахівці, до такої аномальної активності могли призвести висока вологість або посуха, шкідники, надлишок солі у ґрунті, забруднення атмосфери.

 

Натомість нову алею сакур висадили на території Хмельницького національного університету. Тож тепер хмельничанам, яким дуже захочеться зробити традиційне весняне фото, доведеться їхати саме туди. Звісно, коли дерева підростуть та почнуть активно цвісти.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі