Економіка

15 Січня, 2022 АЗС Хмельниччини піднімають ціни на пальне

Автозаправні станції Хмельницької області підняли вартість бензину та дизпалива.

 

Це вже вдруге цього року хмельницькі заправки суттєво підвищили ціни. У порівнянні з початком січня 2022 року середня ціна на бензин підвищилась на 0,95 грн/л, на дизельне пальне — на 1,34 грн/л.

 

Актуальні на 14 січня 2022  року середні ціни на бензин, дизельне паливо та автомобільний газ на заправках в Хмельницькій області та в м.Хмельницький виглядають так:

 

 

Загалом по Україні на 1 гривню за літр бензину і дизельного пального підвищила ціни мережа АЗС найбільшої консолідованої групи «Приват», яка працює під брендами «Авіас», ANP, «Укрнафта»

 

На автозаправках WOG і ОККО бензини марки А-92 і А-95 здорожчали на 50 коп./л і 0,95 коп./л. При цьому дизельне пальне у цих мережах додало 1,34 грн/л. На станціях мережі Shell бензини подорожчали на 90-95 коп. Бензини у мережі SOCAR подорожчали приблизно на гривню. Інші АЗС підвищили ціни на пальне в межах 0,2-1,3 грн/л.

 

Додамо, що підвищення цін на пальне пов’язане зі змінами граничної вартості бензину і дизпального в Україні. Так, 13 січня Міністерство економіки України підвищило граничну вартість пального в Україні до 27,92 грн/л та дизпального – до 25,16 грн/л. З урахуванням граничних торгових націнок, максимальна ціна на бензин для його продажу через мережу АЗС не повинна перевищувати 32,92 грн/літр, на дизпальне – 32,16 грн/літр.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі