Економіка

3 Грудня, 2020 ФОПи Хмельниччини можуть отримати допомогу на дітей

Відновлено виплати допомоги на дітей ФОПам, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до I та II групи платників єдиного податку.
 
Постановою Кабінету Міністрів України №1171 від 25 листопада 2020 року прийнято рішення відновити, на період з 1 листопада до 31 грудня 2020 року, виплату соціальної допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям.
 
Зазначеною Постановою передбачено, що:
– особам, які у травні-серпні 2020 року отримали допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, котрі обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (далі — допомога на дітей), виплату такої допомоги буде здійснено у грудні 2020 року за листопад і грудень 2020 року без подання нової заяви та необхідних документів;
– допомога на дітей особам, які звертаються за її призначенням вперше із заявою та необхідними документами.
 
Документи повинні бути подані до 15 грудня 2020 року
 
Право на допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку не надається батькам, які вже отримують відшкодування вартості послуги „муніципальна няня” на зазначену дитину.
 

Перелік потрібних документів:

 • – заява, яка складається з персональних даних заявника, даних про дітей та даних для перерахування коштів.
 • – сканована копія свідоцтва про народження дитини (дітей);
 • – сканована копія довідки з ПФУ про сплату ЄСВ (форма ОК-7);
 • – сканована копія документу, що посвідчує проживання на території України (для іноземців);
 • – сканована копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі створення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).
Для громадян, які обиратимуть спосіб подання заяви про призначення допомоги в електронній формі, надаємо посилання на стартову сторінку системи надання послуги з призначення допомоги: https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua.
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі