Економіка

20 Січня, 2022 Хмельничани можуть отримати гроші для започаткування власного бізнесу

Жителі Хмельницької області, які планують відкрити власну справу зможуть отримати фінансову допомогу. “Рукою допомоги” для започаткування власного бізнесу можуть скористатися безробітні з малозабезпечених сімей.

 

Як інформує Хмельницький обласний центр зайнятості, допомога надаватиметься на безвідсотковій поворотній основі на придбання матеріалів/обладнання для ведення підприємницької діяльності, в рамках нової бюджетної програми розробленої Міністерством соціальної політики України.

 

Хто має право на отримання фінансової допомоги?

Непрацююча працездатна особа з числа членів малозабезпеченої сім’ї у разі її реєстрації як безробітної, та яка виявила бажання отримати фінансову допомогу для організації підприємницької діяльності.

 

Перелік документів:

 • Заява про надання фінансової допомоги встановленої форми.
 • Довідка для надання фізичним особам відомостей про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством.
 • Бізнес-план, який можна скласти самостійно або в процесі професійного навчання.

Пакет документів подається до центру зайнятості в паперовому вигляді або в електронному вигляді через Єдиний державний портал електронних послуг «Дія». У разі прийняття позитивного рішення щодо надання допомоги, укладається тристороння угода між центром зайнятості, особою та Регіональним центром зайнятості на 3 роки.

 

Розмір фінансової допомоги не може перевищувати 15 розмірів мінімальної заробітної плати встановленої законом.  Станом на 1 січня 2022 року, мінімальна заробітна плата складає 6500 грн.

 

З Порядком надання допомоги можна ознайомитись у Постанові КМУ від 21.04.2021 №397 «Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» та покроковій інструкції за посиланням.

 

Читайте також: За рік місцеві бюджети Хмельницької області отримали 8,5 мільярда гривень податків

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі