Економіка

3 Лютого, 2021 Хмельниччина стала другою з кінця в рейтингу найкомфортніших для ведення бізнесу областей в Україні

Офіс ефективного регулювання (BRDO) оголосив результати рейтингу “Regional Doing Business – 2020”, який відображає сприятливість інвестиційного клімату областей України.

 

За результатами дослідження, найкомфортнішою для ведення бізнесу в 2020 році стала Житомирська область.

 

До топ-4 рейтингу “Regional Doing Business — 2020” також увійшли Чернігівщина (2 місце), місто Київ (3 місце) і Рівненщина (4 місце). 

 

Останні сходинки у рейтингу 2020 року обійняли Хмельниччина та Миколаївщина. 

“Рейтинг здійснюється на підставі опитування згідно з адаптованою методологією Doing Business Світового банку. Regional Doing Business — лакмусовий папірець, що вказує органам місцевого самоврядування, на чому треба акцентувати увагу, щоби поліпшити умови для підприємців та залучати інвесторів”, — відзначив Олексій Дорогань, виконавчий директор Офісу ефективного регулювання BRDO.

 

Рейтинг “Regional Doing Business — 2020”визначається за сумою балів, набраною обласним центром у шести компонентах:

 • започаткування бізнесу,
 • сплата місцевих податків,
 • оформлення земельної ділянки,
 • приєднання до електромереж,
 • одержання дозволів на будівництво,
 • електронні сервіси.

 

Оцінювання проводилося за адаптованою методологією Світового банку на основі опитування українських підприємців, у якому взяли участь 1754 респонденти з 25 областей та міста Києва. 

 

Місто Хмельницький опустилось на 8 сходинок порівняно з попереднім дослідженням. 

 

Довідка

 

Офіс ефективного регулювання BRDO (Better Regulation Delivery Office) — незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується міжнародними донорами, насамперед Європейським Союзом як частина проекту FORBIZ у рамках Ініціативи EU4Business. Ми націлені на покращення умов ведення бізнесу та  інвестиційної привабливості України, стимулювання розвитку підприємництва та налагодження публічного діалогу між бізнесом і владою.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі