Економіка

19 Січня, 2021 Компенсація за опалення: хто може отримати адресну допомогу

Власники електрокотлів можуть сподіватись на фінансову допомогу від держави.

 

Під час позачергового засідання уряду 18 січня прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що компенсація за підвищення тарифу людям, які використовують електроопалення, буде відбуватися за рахунок монетизації пільг, а не субсидії у класичному розумінні. 

 

“Окремо дуже багато питань щодо ситуації з електроопаленням. У нас тисячі людей на нього перейшли і ми мали, відповідно, пільговий тариф. Уряд розробив та в найближчий час прийме механізм, який передбачатиме прямі виплати людям, у яких встановлено таке електроопалення. Наголошую, що це будуть прямі виплати, без прив’язки до того, які у людини доходи. Тобто, це не субсидія в класичному розумінні, це буде, власне, компенсація за підвищення тарифу, або монетизація пільг, яка відбудеться, власне, з 1 січня”, – сказав Шмигаль.

 

Передбачається, що адресна фінансова допомога в середньому матиме обсяг близько 1000 грн. Монетизація пільги відбудеться орієнтовно за формулою: місячний рахунок за спожиту енергію *0,7. Також для домогосподарств із електрокотлами залишатиметься у дії нічний тариф 50% від діючого тарифу 1,68 грн.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  1 Коментар
  Старіші
  Новіші Найпопулярніші
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  олександрf
  олександрf
  2 роки тому

  олександр