Економіка

22 Лютого, 2021 Майже 600 мешканців Хмельницької області зареєструвалися підприємцями протягом лютого

Хмельницькі податківці роз’яснюють місцевим підприємцям особливості законодавства.

 

Протягом лютого 2021 року робочою групою у складі фахівців підрозділів податкового адміністрування фізичних осіб та податкового аудиту Головного управління ДПС у Хмельницькій області на речових ринках міста Хмельницького проведено десятки інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо актуальних питань податкового законодавства.

 

У ході зустрічей з підприємцями йшлося про законодавчі аспекти застосування реєстраторів розрахункових операцій, належне оформлення трудових відносин з найманими працівниками тощо. Під час проведення вказаних заходів було наголошувалося на необхідності державної реєстрації суб’єктами господарювання для здійснення підприємницької діяльності.

 

Як зазначають у податковій службі області, за результатами проведених роз’яснювальних заходів добровільно зареєструвалися фізичними осіб-підприємцями майже 600 громадян.

 

Крім того, з метою недопущення порушень роботодавцями вимог законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками податківцями проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з представниками швейної промисловості області. Зокрема, публічні зустрічі з працедавцями та найманими працівниками відбулися на виробничих територіях підприємств «Адвіс», «Новатор», «Термопластавтомат».

 

 

Результатом такого спілкування стало подання повідомлень роботодавцями про офіційне оформлення трудових відносин з працівниками швейних цехів.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі