Економіка

16 Листопада, 2020 На Хмельниччині підприємці знову перекривали дорогу

Цього разу на акцію протесту вийшли підприємці Славутчини. Учора, 15 листопада, вони перекрили дорогу, щоб привернути увагу влади до своїх проблем. Про це повідомлено на сторінці Спілки підприємців Славути.
 
Представники бізнесу вимагали, скасування карантину “вихідного дня”, адже чимала кількість підприємців отримує значну частину свого доходу саме на вихідних, інші, просто втрачають можливість існувати у такий нелегкий час. Малий бізнес залишили без підтримки з боку держави.
 
 
Також підприємці підтримали Всеукраїнську акцію “SaveФОП”, спрямовану на незгоду з введенням касових апаратів для підприємців (РРО).
 
“Ми обирали спрощену систему оподаткування саме з метою полегшення ведення бізнесу і за для розвитку своєї справи. Введення РРО призведе до скорочення діяльності, звільнення працівників або до повного закриття, адже РРО – це багато додаткових витрат на обладнання, оцифровку товарів та ведення бізнесу, а саме головне неминучі величезні штрафи!” – кажуть мітингарі.
 
Сьогодні, за інформацією з соцмереж, о 16:00 славутчани планують зібратися біля міської ради, щоб озвучити проблеми, з якими стикнулись підприємці та почути позицію міського голови, та розпочати конструктивний діалог. 
 
Нагадаємо, SaveФОП – український громадський рух, учасники якого виступають за зменшення фінансового навантаження на малий та середній бізнес шляхом продовження для приватних підприємців спрощеної системи оподаткування.

 
Учасники вимагають:
• – відмінити закони № 128 і № 129 щодо тотальної фіскалізації (РРО), кешбеку та переходу на повний бухгалтерський облік;
• – запровадити при Президентові постійний діючий орган для вирішення питань мікропідприємства,
• – початково обговорювати всі закони, які стосуються мікробізнесу з ФОПами;
• – мараторій на всі види перевірок, які наразі анонсовані.
• – відмінити закон № 466 (1210) «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей в податковому законодавстві»
• – не приймати проект закону № 2425.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі