19 Лютого, 2021 На Хмельниччині ремонтуватимуть дороги до Дністра
Цьогоріч до туристичної родзинки Хмельниччини – затопленого села Бакота, що у Кам’янець-Подільському районі на березі Дністра, відремонтують 5,3 км дороги. Про це Суспільному розповів заступник голови Хмельницької обласної ради Володимир Гончарук.
За його словами, на відрізку дороги від Кам’янця-Подільського в бік села Колодіївка планується провести поточний середній ремонт автодороги.
«На ремонт цієї дороги закладено понад 25 мільйонів гривень. Їх буде виділено з коштів субвенції з державного бюджету», – каже Володимир Гончарук.
Він додає: цього року у Кам’янець-Подільському районі також буде відремонтовано 2 км автодороги, що веде від села Слобідка-Кульчієвецька до села Врублівці, яке теж популярне у туристів, що приїжджають відпочити на Дністер.
За словами Володимира Гончарука, минулого року за 10 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на ремонт доріг було відремонтовано 2,5 км дороги від Старої Ушиці до села Гораївка, що також розташоване на березі Дністра.
«Отак, потихеньку, ремонтуємо ті дороги, якими туристи їдуть відпочивати на Дністер. Сподіваємося, за кілька років нам вдасться повністю зробити ті місцеві дороги в Кам’янець-Подільському районі, які ведуть до сіл, куди щороку приїздять відпочивати туристи. Ми розуміємо, що дорога до Бакоти має бути у гарному стані, адже це перспективний туристичний маршрут, який потрібно надалі розвивати», – зазначає посадовець.
Ремонт доріг розпочнуть навесні. Наразі, державне підприємство”Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг” готує документи для проведення тендерів на ремонт кожного об’єкту.
- Тариф на воду у Хмельницькому може зрости
- Представлено проєкт обласного бюджету Хмельниччини на 2023 рік
- Консервний завод у Хмельницькому районі працює на повну потужність
- Хмельничани можуть поповнювати банківські картки через каси однієї з мереж АЗС
- Проблема з пальним у Хмельницькому: Симчишин прокоментував ситуацію
Дороги до Дністра “ремонтують” щороку, а вони – суцільні “пломби”, які пропадають після зими. У Кам’янці навчався в 70-тих, ями з тих часів збереглися. Впізнаю. А прекрасних краєвидів не видно за горами сміття. Пора комплексно рятувати заповідну зону.
якщо зроблять дороги,то триндець буде нашим рідним і любим серцю краям. помню в 70хроках яка там була природа, а рибалка яка,ще коли вушицю не затопили там були райські місця.А зараз ці дикуни на машинах понаїдуть,понасерають там ,понищать все навколо, в нас же нема екологічного виховання дітей в школах. а на машинах ці мажори вважають себе хазяями життя ,понапиваються і нищать все навколо.Зайця не бачив вже кілька років.а раньше і кабани і кози і зайці були, в стінці навіть рись кілька раз бачив. “стінка” це ліс в ушиці,хто не знає.Навпаки перекопати всі шляхи,щоб ніяка нечість не перлася туди.