Економіка

17 Грудня, 2021 На Хмельниччині відкрили сучасний центр інформаційних технологій

На Хмельниччині у місті Городок відкрили IQ-офіс, який має стати потужним інтелектуальним хабом та залучити до регіону перспективні кадри у сфері інформаційних технологій з усієї України. В IQ-офісі буде сконцентровано “мозковий центр” групи компаній “Епіцентр К”.

 

Він об’єднає під одним дахом понад 600 спеціалістів IT-департаменту компанії, діджитал-департаменту, відділу контенту, автоматичного замовлення товарів, центру комунікацій.

 

На відкритті IQ-центру побувала народна депутатка Юлія Тимошенко.

“Коли здаються такі прекрасні об’єкти, це свідчить про те, що мрії втілюються в життя. Україна може розраховувати на дуже сильне сьогодення і майбутнє, але треба, щоб всі, хто люблять Україну, були разом. І тоді все буде добре”, – переконана Юлія Тимошенко.

Лідерка “Батьківщини” вважає, що залучення інвестицій у невеликі міста для інтелектуального розвитку дітей і молоді – неоціненний вклад у майбутнє країни, що матиме довгостроковий відчутний результат. 

Загалом у проєкт, реалізація якого тривала 1,5 роки, інвестовано 350 млн. грн. Це рекордні для міста інвестиції, що перевищують річний бюджет міста. Компанія здійснила повну реновацію напівзруйнованої будівлі управління верстатобудівного заводу, вдихнувши нове життя в цю знакову для місцевих жителів споруду.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі