Економіка

10 Лютого, 2021 Ринок праці на Хмельниччині: 60% вакансій – робітничі професії

У січні 2021 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 34,2 тис. громадян.  За сприянням служби працевлаштовано  743 осіб. Крім того, 157 осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

 

Як повідомляє відділ інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості, з початку року 882 роботодавця поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області, а це – 2,8 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив  7213,7 грн.

 

Майже 60% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери торгівлі та послуг, переробної промисливості, транспорту. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, середній медичний персонал. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

 

Надання послуг учасникам АТО (ООС) та ВПО

 

Послугами центрів зайнятості області скористалося 793 демобілізованих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, які набули статус безробітного. Також на обліку перебувало 62 безробітних з числа вимушено переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. Станом на 1 лютого 2021 року. кількість зареєстрованих безробітних становила 18,5  тис.осіб, в тому числі 461 військовослужбовець – учасник АТО (ООС), 56 осіб з числа внутрішньо переміщених.

 

Серед безробітних 55,2% складали жінки, 32,9% – молодь віком до 35 років, 12,2% –  особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 55,2% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Отримували допомогу по безробіттю 16,6 тис.осіб. Актуальними були 1,3 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 14 безробітних.

 

Читайте також: Вакансії у місті Хмельницькому: кого шукають роботодавці

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі