Економіка

9 Січня, 2021 Славута запрошує іноземних інвесторів до співпраці: допомогти зможе кожен

Допомогти Славутські громаді отримати додаткові кошти у розвиток регіону закликали у міській раді. Очільник міста звернувся до корінних славутчан, які проживають за кордоном, з проханням  допомогти у пошуках іноземних інвесторів. Але внести свій вклад може кожен місцевий мешканець, який поширюватиме інформацію про Славуту.
 
“Славута – це не лише історично промисловий центр Хмельницької області, а й повна скарбниця привабливих пропозицій для інвесторів. Саме тут підприємці мають унікальний шанс створити нове або розвинути існуюче підприємство на вигідних умовах”, – говориться у зверненні Василя Сидора.
 
Славуту презентують як сучасне місто з розгалуженою інфраструктурою, потужним кадровим потенціалом та  перевіреними часом діловими стосунками з українськими та закордонними партнерами. 
 
Наразі в місті вже багато років працюють такі успішні підприємства, як: Slavuta Malt House, Aqua Rodos, Juventa, Geberit, Soufflet Agro, Sanservis, Galka, Rodos, які реалізовують свою продукцію не лише в Україні, а й за кордоном.
 
“Створення сприятливих умов для забезпечення зовнішніх та внутрішніх інвестицій – одне з головних наших стратегічних завдань. Наша громада має готовий інвестмайданчик, забезпечений необхідними комунікаціями”, – говорить міський голова.
 
Він звертається до славутчан зі всього світу з проханням допомогти рідній громаді у пошуку інвестора та поширити інформацію про наші інвестиційні пропозиції, які можна завантажити за посиланням.
 
“Це свого роду квест, дієву участь у якому хотілося б аби взяли усі славутчани,  серце яких завжди належатиме рідній громаді, де б вони зараз не знаходились”, – наголошує Василь Сидор.
 
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі