Економіка

20 Січня, 2021 Як жителі Хмельниччини можуть змінити постачальника газу: покрокова інструкція

Споживачі газу мають можливість вільно обрати постачальника.

 

Таким чином ви можете обирати найкращу ціну та найвигіднішу пропозицію і самостійно змінювати постачальника газу. Зміна постачальника можлива навіть для тих споживачів, у яких відсутній лічильник або є заборгованість за газ.

 

Ви можете обрати будь-яку українську компанію, навіть із іншого регіону, якщо вона має відповідну ліцензію. Для цього достатньо обрати потрібну послугу через «Приват-24» або кабінет споживача газу.

 

Щоб змінити постачальника газу потрібно:

 

Обрати компанію. Зробити це можна на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у галузі енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) https://www.nerc.gov.ua/?id=21970, де обрати розділ «Ліцензійний реєстр НКРЕП».

 

Подати заявку до обраного постачальника. Це можна зробити на сайті компанії або ж надіслати скановану/сфотографовану заяву на його електронну пошту.

До листа потрібно додати копії документів, якими визначено право власності чи користування на об’єкт (приміщення); паспорта та ідентифікаційного коду споживача; інших документів, які може вимагати постачальник.

 

Протягом 20 днів вам має надійти повідомлення від компанії, що міститиме інформацію, з якої дати вона почне подавати вам газ.

 

Швидко та зручно порівняти актуальні ціни на газ та змінити постачальника онлайн можна через сайт “Газотека”.

 

Нагадаємо, ціна на газ для українців з 1 лютого становить 6,99 гривень за кубометр.

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі