Економіка

19 Листопада, 2021 Як змінились ціни на Хмельниччині за місяць (статистика)

Головне управління статистики у Хмельницькій області  опублікуло інформацію про індекси споживчих цін у Хмельницькій області в жовтні цього року.

 

Індекс споживчих цін по області та Україні в жовтні порівняно попереднім місяцем становив 100,8% та 100,9% відповідно, з початку року – 108,2% та 108,5%.

 

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в жовтні п.р. зросли на 1,1%. Найбільше (на 9,5%) подорожчали овочі. На 3,4–0,1% підвищились ціни на хліб, молоко, кисломолочну продукцію, продукти переробки зернових, сметану, сало, маргарин, соняшникову олію, кондитерські вироби з борошна та цукру, м’ясо птиці, яловичину, масло, сири, свинину, безалкогольні напої, рис, яйця. Водночас зниження цін відбулось на фрукти (на 7,2%), цукор (на 4,5%), рибу та продукти з риби (на 0,1%).

 

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 0,8%, у т.ч. на тютюнові вироби – на 1,5%.

 

Одяг і взуття подорожчали на 0,8%: взуття – на 1,3%, одяг – на 0,3%.

 

Зниження тарифів на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,2% зумовлено зменшенням тарифів на електроенергію на 7,4%. Разом з тим утримання та ремонт житла подорожчали на 1,7%, його оренда – на 0,4%.

 

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,2%, зокрема, на амбулаторні послуги – на 0,6%, фармацевтичну продукцію – на 0,2%.

 

Зростання цін на транспорт на 0,8% спричинено подорожчанням палива та мастил на 3,0%, обслуговування та ремонту власних транспортних засобів – на 1,4%. Водночас проїзд в залізничному пасажирському транспорті подешевшав на 3,0%.

У сфері зв’язку ціни підвищились на 1,5% за рахунок подорожчання поштових послуг на 16,7%, міжміського та місцевого телефонного зв’язку – на 15,2% та 13,1% відповідно.

 

З інших товарів та послуг на 1,8–0,4% зросли ціни на товари та послуги з особистого догляду, ресторанів та готелів, фінансові послуги, страхування особистого транспорту, у сфері відпочинку та культури, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла.

 

Читайте також: На Хмельниччині очікується погіршення погодніх умов

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі