Економіка

2 Березня, 2021 Жителі Хмельниччини зможуть отримати допомогу з часткового безробіття через карантин

Президент Володимир Зеленський підписав закон про допомогу по частковому безробіттю на період карантину або надзвичайної ситуації. Про це повідомляє Офіс президента.

 

Зазначається, що закон “Про внесення змін до статті 47-1 Закону України “Про зайнятість населення” щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину та/або надзвичайної ситуації, встановлених Кабінетом Міністрів України” № 1212-IX Рада ухвалила 4 лютого 2021 року.

 

“Чинне українське законодавство передбачає надання допомоги з часткового безробіття на період карантину для застрахованих осіб, які втратили частину доходу через обмежувальні заходи, пов’язані з протидією поширенню COVID-19. Згідно із законом, який підписав глава держави, допомога з часткового безробіття може надаватися не лише на період карантину, спричиненого коронавірусом, а й у разі інших захворювань чи надзвичайної ситуації на території України”, – пояснили в ОП.

 

Згідно із законом, Кабмін отримує право визначати порядок надання допомоги з часткового безробіття на період карантину, надзвичайної ситуації, її розмір, строк надання, а також порядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги.

 

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі