Економіка

19 Серпня, 2021 Зростання цін на Хмельниччині: що і на скільки подорожчало

Головне управління статистики у Хмельницькій області підготувало інформацію про індекси споживчих цін у регіоні в липні цього року.

 

Згідно наданої інформації, індекс споживчих цін по області в липні порівняно з попереднім місяцем становив 100,4%. Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої за місяць зросли на 0,4%. Найбільше підвищились ціни на:

 • цукор (на 5,7%),
 • яловичину (на 4,5%),
 • яйця (на 4,1%).

У межах 3,1–0,9% подорожчали м’ясо птиці, свинина, сало, молоко, сметана, риба та продукти з риби, кондитерські вироби з цукру та борошна, безалкогольні напої, масло, маргарин, продукти переробки зернових.

 

Водночас на 10,9% подешевшали овочі, на 1,9–0,6% – соняшникова олія, фрукти, сири, кисломолочна продукція, рис, макаронні вироби.

 

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби додали в ціні 0,8%.

 

Одяг та взуття подешевшали на 2,6%: одяг – на 2,8%, взуття – на 2,4%.

 

Тарифи на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросли на 0,1% за рахунок подорожчання товарів та послуг з утримання та ремонту житла на 2,2%, його оренди – на 0,7%.

 

У сфері охорони здоров’я ціни збільшились на 0,8%, у т.ч. на фармацевтичну продукцію – на 0,9%.

 

Зростання цін на транспорт у цілому на 0,5% зумовлено подорожчанням палива та мастил, а також проїзду в залізничному пасажирському транспорті – на 2,7% та 1,2% відповідно. При цьому на 1,2% подешевшали автомобілі.

 

З інших товарів та послуг на 4,4–0,1% підвищились ціни на страхування особистого транспорту, послуги ресторанів та готелів, прилади та товари для особистого догляду, у сфері відпочинку та культури, зв’язку.

 

За січень–липень п.р. індекс споживчих цін по області становив 105,9%, по Україні – 106,5%.

 

Читайте також: Анонсовано зниження тарифів на електроенергію: скільки платитимуть хмельничани

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі