Головна новина

14 Січня, 2021 Депутати Хмельницької міської ради виступили проти локдауну

Сьогодні, 14 січня, на позачерговій сесії Хмельницької міської ради депутати прийняли звернення до президента України, Кабміну та Верховної Ради щодо недоцільності введення локдауну на території громади.

 

На думку депутатів, таке несвоєчасне та необдумане рішення призвело до негативних наслідків для місцевого мікропідприємництва, малого та середнього бізнесу, – пише сайт “Є”.

 

«Значної шкоди від таких дій зазнає і міський бюджет, суттєво постраждає економіка, бізнес буде змушений припиняти своє існування… Абсурдності рішенням додає і факт вибірковості різних видів бізнесу, коли найбільше страждають мікропідприємці, малий та середній бізнес, – йдеться у тексті звернення. – Введення у січні додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів також позбавляє громаду міста Хмельницького надходжень до міського бюджету, створює серйозну соціальну напругу серед підприємців. Окрім того, так званий «локдаун» обмежує конституційні права громадян».

 

Відповідно депутати Хмельницької міськради вимагають від органів центральної влади скасувати запроваджені додаткові протиепідемічні обмежувальні заходи та в подальшому запроваджувати їх лише на території регіонів із врахуванням реальної епідемічної ситуації.

 

Також на сесії планують ухвалити ще одне звернення – щодо необгрунтованого підвищення тарифів.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі