15 Січня, 2021 Хмельницька обласна рада виступила за послаблення карантину
Сьогодні, 15 січня, на позачерговій сесії Хмельницької облради депутати підтримали більшістю голосів звернення до керівництва держави щодо послаблення в області локдауну.
Оскільки статистика захворюваності на COVID-19 на Хмельниччині останнім часом значно зменшилася, депутати вимагають від державної влади переглянути умови локдауну або скасувати його.
“Прийняті поспішні рішення Уряду України завдадуть непоправної шкоди економіці України, а обласний бюджет втратить значну частину надходжень, що фактично призведе до неможливості належного забезпечення життєдіяльності області. Необґрунтована “паніка” окремих посадових осіб та їх бажання показати свою “роботу” в боротьбі з пандемією матиме неминучим наслідком масове зубожіння населення та нестиме реальну загрозу стабільності в суспільстві. Відсутність коштів у населення призведе до важких соціально-економічних наслідків та спровокує соціальну напругу в області”, – зазначено у зверненні.
Також сьогодні депутати прийняли звернення щодо підвищення тарифів на електроенергію і природний газ.
- Народним депутатам з Хмельниччини анулювали дипломатичні паспорти (фото)
- Гамалій представив керівницю апарату Хмельницької облдержадміністрації
- Лікарні Хмельниччини отримають нові кисневі станції
- У Кремлі заявили про відведення частин своїх військ від кордону з Україною
- У Кам’янці-Подільському депутати знову не зібрались сесію