Головна новина

9 Грудня, 2021 Тарифи на водопостачання та водовідведення у Славуті можуть зрости на 32%

В середньому вартість води може зрости на 31,59%. Наразі, це – пропозиція для обговорення з громадськістю.

 

Про намір встановлення нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з 1 січня 2022 року повідомляє Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства. 

“Відповідно до вимог Кабінету Міністрів України … та керуючись ст. 10 розділу ІІІ Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Славутське УВКГ повідомляє, про намір з 01 січня 2022 року встановити нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення”, – сказано у повідомленні.

Плановий тариф (з ПДВ), відповідно до розрахунків становитиме:

– централізоване водопостачання – 29,16 грн/мᶾ;

– централізоване водовідведення – 24,24 грн/мᶾ.

 

На сьогодні в місті діє тариф на централізоване водопостачання та водовідведення, який введено в дію 01 червня цього року.

 

Порівняльна таблиця зростання вартості тарифу:

 

 

Обгрунтування нових тарифів можна подивитись за посиланням.

 

Підвищення тарифів на послуги на централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для соціально незахищених та малозабезпечених верств населення буде компенсовано через пільги та субсидії.

 

Також в Управлінні додатково інформують, що згідно з розрахунків на вимогу Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» щодо обов’язкового оснащення будівель вузлами комерційного обліку додатково підприємству необхідно 4 277 218 грн. плановий тариф на централізоване водопостачання та водовідведення становитиме 58,45 грн. з ПДВ за 1 м. куб.

 

Порівняльна таблиця зростання вартості тарифу:

 

Просимо споживачів з розумінням поставитися до ситуації, що склалася та поспішити повністю розрахуватися з боргами за надані послуги за діючими тарифами.

 

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 7 календарних днів (з 08.12.2021 р.) за адресою: 30000, м. Славута, вул. Ярослава Мудрого,52.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі